Na czym polega zabieg przeszczepu brody w Turcji?

Broda to prawdziwy atrybut męskości, a także ważny element wyglądu. Zbyt rzadka może zatem prowadzić do obniżenia samooceny oraz gorszego wyglądu. Na szczęście istnieją zabiegi, które pozwalają na łatwą poprawę prezencji. Oferty na przeszczep brody pozwalają cieszyć się gęstym zarostem, a przy tym sprawiają, że włosy rosną w pożądanych miejscach. Bardzo często na skorzystanie z tego rodzaju zabiegów wybierana jest Turcja, która słynie z niskich cen, a przy tym zachowaniu wysokiej jakości usług. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie się na zabiegi w tym właśnie kraju jest bardzo powszechne i często wybierane przez osoby, którym zależy na zadbaniu o swoją prezencję.

Przeszczep brody w Turcji – jak przebiega zabieg?

Zabieg przeszczepu brody pod wieloma względami przypomina klasyczny przeszczep włosów. Polega na pobraniu włosów z jednego miejsca (najczęściej tyłu głowy) i ich przeszczepieniu w odpowiednie miejsce na twarzy. Przeszczep włosów na brodzie rozpoczyna się od konsultacji. Na tym etapie pacjent otrzymuje dokładne informacje na temat samego zabiegu, ewentualnego ryzyka, a także może przedstawić swoje oczekiwania. Na tym etapie wybierana jest także odpowiednia metoda przeszczepu brody.

W kolejnym etapie rozpoczyna się już właściwy przeszczep męskiego zarostu. W celu przeszczepu włosów lekarz rozpoczyna od podania znieczulenia. Dzięki temu pacjent nie odczuwa dyskomfortu zarówno podczas pobierania włosów, jak i wszczepiania. Przy znieczuleniu miejscowym pacjent zachowuje także przytomność na czas zabiegu.

Po pobraniu włosów odbywa się proces ekstrakcji. Pozwala on odpowiednio przygotować mieszki włosowe do wszczepienia na brodzie. Przeszczep brody dzięki temu przyniesie lepsze i trwalsze efekty.

Po przygotowaniu włosów możliwy jest właściwy przeszczep męskiego zarostu i osadzenie pobranych włosów w konkretnych miejscach. W Turcji przeszczep brody wykonywany jest z użyciem nowoczesnych urządzeń, które pozwalają uzyskać wysoką precyzję. Dodatkowo dzięki stosowaniu najlepszych urządzeń przeszczep włosów brody jest w pełni bezpieczny dla pacjentów.

Po zrealizowanym przeszczepie włosów pacjent otrzymuje wszystkie informacje na temat odpowiedniej pielęgnacji. Dodatkowo musi odczekać pewien czas aż skóra się zagoi i odzyska swoją pierwotną strukturę. Po pewnym czasie od zabiegu przeszczepu brody może być również konieczna wizyta kontrolna. W jej trakcie lekarz oceni efekty i zareaguje w przypadku pojawienia się ewentualnych powikłań.

Przeszczep brody może obejmować różny zakres

Dostępne w najlepszych klinikach oferty na zabiegi przeszczepu włosów mogą obejmować różny zakres. Możliwy jest zarówno całkowity przeszczep brody i wąsów, jak i jedynie zagęszczanie brody. W zależności od potrzeb można zdecydować się na odpowiednią usługę, która pozwoli uzyskać oczekiwaną prezencję. Uzupełnianie zarostu z uwagi na mniejszy stopień skomplikowania jest często tańsze i gwarantuje krótszy czas rekonwalescencji. Może być także rozwiązaniem na wypadanie włosów, gdyż pozwala uzupełnić wszystkie niedobory. Przeszczepione włosy zachowają dodatkowo naturalny wygląd i wkomponują się w brodę.

Przeszczep brody cena – gdzie znaleźć najkorzystniejsze oferty?

Korzystając z zabiegu przeszczepu włosów w Turcji warto skorzystać z ofert renomowanych klinik. Gwarantuje to uzyskanie pożądanych efektów i pozwala cieszyć się świetną prezencją brody przez bardzo długi czas. Esthetic Trip to przedsiębiorstwo, które w swojej ofercie posiada wyjazdy do Turcji w celu skorzystania z medycyny estetycznej. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany zabiegiem przeszczepu brody, zachęcamy do wysłania swoich zdjęć do bezpłatnej analizy WhatsAppem na numer 519399030.